Pokladny a pokladní systémy

STANDARD

 

      Varianta Standard je správnou volbou pro zákazníky, kteří používají své pokladny v každodenním provozu. Při jejich výběru tedy zvažte, jak rozmanitý máte sortiment a  jak rychlou reakční dobu od pokladny očekáváte. Pro vyšší nároky je lepší varianta Czar Celeron. Základní sestava neobsahuje operační systém ani pokladní software.

      Obě varianty sestav jsou samozřejmě připraveny pro EET. Varianty A8 a Czar Celeron se liší výkonem počítače. Vždy obsahují pokladnu, na které bude fungovat pokladní software a  tiskárnu účtenek. Můžete zvolit buď námi nakonfigurovanou sestavu a rovnou jí koupit, nebo stiskněte tlačítko Nakonfigurovat vlastní sestavu. Při konfiguraci si přidáte spotřební materiál a různé doplňky, navíc můžete rovnou zvolit operační systém Windows a pokladní software. Pokud Váš pokladní software funguje na operačním systému Android, Windows nejsou potřeba. Displej pokladny je v obou variantách rezistentní, aby odolal i náročnému provozu v restauracích, kde hrozí namočení displeje. Je samozřejmě možné si v konfiguraci nastavit kapacitní variantu displeje, kde díky jeho citlivosti nemusíte používat sílu a tím pádem nebude mít displej po delším používání v sobě díry.

      Pořizujete-li pokladní software poprvé, pak si vyberte program od jednoho z našich certifikovaných partnerů. Pro pořízení hardware můžete zvolit námi doporučenou sestavu, nebo nakonfigurovat vlastní. Máte-li speciální požadavky, vstupte kliknutím na košík do našeho eshopu a svou pokladní sestavu si sestavte naprosto podle svých potřeb.

Sestavy:

EET Sestava CZAR Celeron
Dotykový POS systém Czar 15" je stavebnicový produkt, při objednání si vyberte základnu pokladního systému, která Vám bude nejlépe vyhovovat - na výběr je pevný stojan s vestavěnou tiskárnou účtenek BI-A8 s automatickou řezačkou, pevný stojan bez vestavěné tiskárny A4TS, nebo montážní sada na zeď podle standardu VESA75/100. Dále si můžete volitelně dokoupit přídavný zadní displej, nebo čtečku magnetických karet. CZAR je kompletní počítač, není to jenom dotykový monitor, se kterými bývá zákazníky často zaměňován. Námi doporučovaná a nakonfigurovaná sestava obsahuje počítač s displejem, stojan, tiskárnu a pokladní zásuvku. Můžete si pod tlačítkem konfigurace koupit i další komponenty jako čtečku čárových kódů, zákaznický displej, operační systém Windows nebo pokladní software. Po doplnění spotřebním materiálem jste plně připraveni pro účtování.


© Codeware s.r.o, Jaromírova 37, 120 00 Praha 2, tel. +420-222 562 444, codeware@codeware.cz Všechna práva vyhrazena, publikování článků a obrázků bez souhlasu Codeware s.r.o. zakázáno!