Pokladny a pokladní systémy

PROFI

 

      Varianta PROFI je správnou volbou pro zákazníky, kteří používají své pokladny v každodenním náročném provozu a mají větší množství položek v sortimentu nebo vyšší nároky na rychlost pokladny. Základní sestava neobsahuje operační systém ani pokladní software.

      Sestava je samozřejmě připravena pro EET. Obsahuje pokladnu, na které bude fungovat pokladní software a tiskárnu účtenek v noze stojanu. Můžete zvolit buď námi nakonfigurovanou sestavu a rovnou jí koupit, nebo stiskněte tlačítko Nakonfigurovat vlastní sestavu. Při konfiguraci si přidáte spotřební materiál a různé doplňky, navíc můžete rovnou zvolit operační systém Windows a pokladní software. Pokud Váš pokladní software funguje na operačním systému Android, Windows nejsou potřeba. Displej pokladny je v naší nakonfigurované a doporučené sestavě rezistentní, aby odolal i náročnému provozu v restauracích, kde hrozí namočení displeje. Je samozřejmě možné si v konfiguraci nastavit kapacitní variantu displeje, kde díky jeho citlivosti nemusíte používat sílu a tím pádem nebude mít displej po delším používání v sobě díry.

      Pokud pořizujete pokladní software poprvé, pak si vyberte program od jednoho z našich certifikovaných partnerů. Pokud máte speciální požadavky pro svou sestavu, vstupte kliknutím na košík do našeho eshopu a svou pokladní sestavu si sestavte naprosto podle svých potřeb.

Sestavy:

EET Sestava CZAR I5
Hledáte všestranné a flexibilní řešení pokladního systému pro vaše podnikání, které navíc odolá nástrahám EET? Birch CZAR je správná volba! Dotykový pokladní systém Czar je výkonnější bratříček modulárního pokladního systému A8TS od výrobce Birch. Jedná se o původní verzi elegantního robustního stroje s dotykovým monitorem typu TrueFlat odolným proti polití kapalinou poháněnou čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J1900, u které byl stolní stojan volitelnou možností. Jistě oceníte velmi dobrý poměr cena/výkon.


© Codeware s.r.o, Jaromírova 37, 120 00 Praha 2, tel. +420-222 562 444, codeware@codeware.cz Všechna práva vyhrazena, publikování článků a obrázků bez souhlasu Codeware s.r.o. zakázáno!