Pokladny a pokladní systémy

BASIC

 

      Varianta Basic je volbou pro zákazníky, kteří pokladnu nezatěžují nepřetržitým provozem, nebo pro ty, kteří potřebují mobilní nebo dočasné řešení. Varianta Basic má jako operační systém vždy Android, tomu musíte přizpůsobit volbu pokladního softwaru.

      Tři různé varianty sestav jsou samozřejmě připraveny pro EET. Vždy obsahují hardware, na kterém bude fungovat pokladní software a tiskárnu účtenek. Můžete zvolit buď námi nakonfigurovanou sestavu a rovnou jí koupit, nebo stiskněte tlačítko Nakonfigurovat vlastní sestavu. Při konfiguraci si přidáte spotřební materiál a různé doplňky, navíc můžete rovnou zvolit pokladní software.


    Pořizujete-li pokladní software poprvé, pak si vyberte program od jednoho z našich certifikovaných partnerů. Pro pořízení hardware můžete zvolit námi doporučenou sestavu, nebo nakonfigurovat vlastní. Máte-li speciální požadavky, vstupte kliknutím na košík do našeho eshopu a svou pokladní sestavu si sestavte naprosto podle svých potřeb.

Sestavy:

EET Sestava X-frame
Pokladní sestava s rámečkem X-frame je určená pro malé provozy, kde díky bohatému příslušenství ve formě stojánku či přídavných zabezpečení můžete zvolit ideální řešení pro Vaší firmu. Zejména různé stojánky s možností otáčení a naklápění v různých velikostech potěší každého, kdo ocení variabilitu, nebo toho, kdo je omezen prostorem. Většina stojánků je určena k zabudování do pracovní desky. Varianta X-frame je kompatibilní pouze s jedním druhem tabletu, který je součástí sestavy. Námi nakonfigurovaná a doporučená sestava obsahuje držák tabletu X-frame, vhodný stojan, tablet a tiskárnu. Při nákupu si můžete kliknutím na tlačítko konfigurovat přidat spotřební materiál nebo pokladní software.
EET Sestava C-frame
Pokladní sestava s rámečkem C-frame je určena pro menší provozy, kde stačí tabletové řešení, které nebude ve velké zátěži. Rámeček C-frame je určen pro většinu desetipalcových tabletů. Námi nakonfigurovaná a doporučená sestava obsahuje držák C-frame, tablet a tiskárnu účtenek. Pokud chcete přidat pokladní software nebo spotřební materiál, pak stiskněte tlačítko konfigurovat.
EET Sestava RS31 terminál se čtečkou kódů
Pokladní sestava tvořená odolným smartphonem se čtečkou čárových kódů je ideální jako přenosné řešení. Mobilní bluetooth tiskárna na opasek pak umožňuje opravdu širokou škálu užití. Je vhodná pro obchodní zástupce, nebo spediční služby, zkrátka pro všechny, kteří prodávají a vypisují daňové doklady v terénu. Kromě doplnění o pásku do tiskárny a software pro účtování již další věci nepotřebujete.


© Codeware s.r.o, Jaromírova 37, 120 00 Praha 2, tel. +420-222 562 444, codeware@codeware.cz Všechna práva vyhrazena, publikování článků a obrázků bez souhlasu Codeware s.r.o. zakázáno!